Şifremi Unuttum

Spartacus Vengeance 2. Sezon Türkçe Dublaj izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 8.7

2 yorum

8.871

Spartacus Vengeance 2. Sezon Türkçe Dublaj izle

Spartaküs,kendisine katılan 100 bin kaçak köle ve gladyatörlerle Lucaniaya doğru yürür.Amansız bir savaş sonunda Publius Variniusu yener ve Thuria ile Metapontion şehirlerini yağmalar,Güney İtalyaya egemen olmuştur. Roma Senatosu iki konsülün yönetimindeki güçleri onun üzerine gönderir,onları yendikten sonra kuzeye,Alplere doğru yürüyüşe çekilir.Spartaküs,Sicilyaya geçmeyi tasarlayarak korsanlarla anlaşır ancak korsanlar sözlerinde durmaz,savaşmakta direnen köleler Romalılarca kılıçtan geçirilir.Spartaküsün ordusundaki çok sayıda kaçak yakalanıp öldürülür.6000 kişinin hepsi çarmıha gerilir.iyi seyirler.¤/¤£x£LãÑ¢£¤/¤

2 yorum "Spartacus Vengeance 2. Sezon Türkçe Dublaj izle"

 1. fatih 8 Ocak 2015, 13:58

  Spartacus: Kan ve Kum’un sonunda gerçekleşen Batiatus Konağı’ndaki kanlı kaçışının ardından, Spartacus: İntikam’da gladyatör ayaklanması Roma Cumhuriyeti’nin kalbine korku salmaya başlar. Praetor Claudius Glaber ve onun Romalı askerleri, daha fazla zarara neden olmadan önce Spartacus’ün büyüyen özgürleşmiş köleler grubunu bastırmak üzere Capua’ya gönderilir.¤/¤£x£LãÑ¢£¤/¤

 2. fatih 8 Ocak 2015, 14:02

  Spartacus (Liam McIntyre)—gladyatör olmuş bir Trakyalı köle. Batiatus Hanesindeki katliamdan sonra Spartacus kendi ordusunu kurdu ve Roma kölelerini özgürleşmeye teşvik etmektedir.
  Oenomaus (Peter Mensah) — eskiden Batiatus’un gladyatör çalıştırıcısıydı, şimdi ise Spartacus ve asi ordusu için güvenilir bir müttefiktir.
  Crixus (Manu Bennett) — bir Galyalı. Spartacus’ün gelmesinden önce Batiatus’un en iyi gladyatörüydü, şuanda Spartacus’ün asi ordusunun ikinci adamıdır. Naevia’ya aşıktır.
  Mira (Katrina Law) — Spartacus’ün kaçışına yardım eden bir köle. Şuanda ise azılı bir savaşçı olmasının yanı sıra Spartacus’ün aşığı.
  Gannicus (Dustin Clare) — Spartacus’ün gelmesinden yıllar önce özgür bırakılmış, oyunun eski bir şampiyon gladyatörü. Capua’ya döndü ve Spartacus’ün asi ordusuna katıldı.
  Naevia (Cynthia Addai-Robinson) — ayaklanmadan önce oyundan sürülen bir köle. Crixus’a aşıktır.
  Agron (Dan Feuerriegel) — Batiatus’un oyununa satılan bir Alman gladyatör. Ayaklanmada Spartacus’e katılan ilk kişidir, kardeşini o ayaklanmada kaybetmiştir. Şuanda ise Spartacus’ün güvendiği savaşçılardan biridir.
  Aurelia (Brooke Williams) — Varro’nun dul kalan eşi, Spartacus’ün oyundaki tek gerçek arkadaşıdır. Şuanda Spartacus’le birlikte asi ordusunda kaçmaktadır.
  Romalılar[değiştir | kaynağı değiştir]
  Lucretia (Lucy Lawless) — Quintus Batiatus’un dul kalan karısı. Eski aşkı Crixus’un ellerinde aldığı yaradan ciddi şekilde zarar görmüştü. Lucretia’nın iyileşmesi Roma halkına, onun tanrıyla olan kişisel bağlantısı olarak sunuldu ve peygamberlikle ödüllendirildiği müjdelendi.
  Ilithyia (Viva Bianca) — Senatör Albinius’un kızı ve Glaber’ın karısı, şuanda gebedir. Ayaklanmadan kısa bir süre önce Lucretia tarafından ihanete uğramadan önce onun güvenilir bir arkadaşıydı.
  Gaius Claudius Glaber (Craig Parker) — Ilithyia’nın kocası ve bir praetor. Bir gladyatör olarak Spartacus’ün köleleştirilmesinden sorumludur. Şimdiki görevi ise ayaklanmayı bastırmaktır.
  Ashur (Nick Tarabay) — zeki bir Asurlu köle. Batiatus Hanesi’ndeki katliam sırasında öldürülmekten ucu ucuna kurtulmuştur.
  Publius Varinius (Brett Tucker) — Glaber’s chief political rival and fellow praetor.
  Seppia (Hanna Mangan-Lawrence) — Seppius’un küçük kız kardeşi.
  Marcus (Luke Pegler) — Glaber’s military tribune.
  Seppius (Tom Hobbs) — önemli bir genç Capua vatandaşı. Spartacus’ü yakalama onurunu Glaber’ın elinden almayı istemektedir.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Film izle Full HD Türkçe Dublaj Film izle

www.onlinefilmsitesii.net adresinde yer alan filmler farklı platformlardaki sunucularda yer almaktadır. Film videoları kesinlikle sunucularımızda bulunmamaktadır. Sitemizde görmüş olduğunuz içerikler ile alakalı telif problemi olduğunu düşünüyorsanız bizlere iletişim kanalını veya dance.of.flowers@hotmail.com adlı mail adresini kullanarak ulaşabilirsiniz. www.onlinefilmsitesii.net Full Hd Filmleri Bluray kalitede çeşitli platformaları kullanarak yayımlamaktadır. Sitemiz üzerinden full film izleyebilir ve filmler hakkında yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. En güncel ve en kaliteli filmleri tek parça ve özellikle 1080p ve 720p kalitesinde farklı alternatif part izleme seçenekleriyle seyredebilirsiniz. Sitemizin amacı ziyaretçilerine telif problemi bulunmayan filmleri ulaştırmak ve güzel vakit geçirmelerini sağlamaktır. Bu yüzden sorunsuz film izlemek için site üzerinden full ve hd film seçeneğini kullanabilirsiniz. İletişim ve istek kısmından istediğiniz filmleri bize eski veya yeni filmleri bize iletebilirsiniz. www.onlinefilmsitesii.net Film izlemenin en kolay ve en hızlı yolu.. Dikkat! Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tam bağlıdır. Yasal mevzuatta belirtildiği gibi uyar kaldır prensibini benimsemiştir. Her türlü şikayet ve telif ile alakalı bizlere ulaşabilirsiniz. Film izle | Online Film izle Online izle, Film izle, Hd Film izle, Full Hd Film izle